KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804436
nr 1280 4436
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Oljemålning, Hav, monogramsignerad ML. Olja på duk, 66x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:18:01
6/10 19:25:27
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton